James WongIV

6,9
402 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby James Wong

Mają sie rozpocząć już w listopadzie. Dziwne to strasznie. Nie mają jeszcze nawet wybrane aktorów, żadne castingi sie nie odbyły, a co ważniejsze czy scenariusz jest chociaż napisany do tego filmu?? Owszem mozna wzorować sie na oryginale, ale bez przesady. A scenariusz i obsada dobrana w dosłownie 1msc. nie wróży niczego dobrego. Przynajmniej ja tak uważam. Kto popiera?

DSLMarvel_Behnke

A skąd wiadomo że rozpoczną zdjęcia już w listopadzie? Nie chodziło czasem o listopad 2008? Albo po prostu chodzi o preprodukcje a więc właśnie casting, pisanie scenariusza itd.

HuntMocy

Panowie , juz wszystko jasne :
"Justin Chatwin ("Niewidzialny") zagra Goku, głównego bohatera aktorskiej wersji "Dragon Ball Z". Jego przeciwnikiem - Piccolo - będzie James Marsters znany z serialu "Buffy: Postrach wampirów.
Obraz dla studia 20th Century Fox reżyseruje James Wong ("Oszukać przeznaczenie") według własnego scenariusza. Producentem jest Stephen Chow ("Kung Fu Szał"). Fox planuje premierę obrazu na 15 sierpnia.

Zobaczymy co z tego będzie ale znamy powiedzenie gdy człowiek się śpieszy tam diabeł sie cieszy.... Jak mają tak szybko zrobic ten film , to powstanie pewnie jakiś gniot...... Ale ja jestem dobrej myśli , bo czekam na ten film od dawna i zawsze sie zastanawiałem jak to by w filmie wyglądało... Teraz się przekonam , choc narazie niepodoba mi sie 1 rzecz : typ który ma zagrać Songa - wogule niepasuje do tej roli... O żółtych włosach narazie niemoze być mowy, bo dobiero będą przedstawiony wątek z Piccolo , a Songo stadium super wojownika osiagnął dopiero w walce z Frezerem na Namek ........

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones