PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31387}

Tylko jeden

The One
6,6 27 185
ocen
6,6 10 1 27185
4,7 3
oceny krytyków
Tylko jeden
powrót do forum filmu Tylko jeden

Soundtrack

ocenił(a) film na 7

Film przeciętny, ale ma genialną ścieżkę dźwiękową. Zgadzacie się ze mną?

ocenił(a) film na 6
Axel

No tak, Drowning Pool, Disturbed, Papa Roach :D czego więcej chcieć :)

A film... Szczerze mówiąc liczyłem na coś więcej, bo pomysł na scenariusz naprawdę ciekawy...

ocenił(a) film na 7
Morph

Soundtrack rzeczywiście świetny, a sam film jakby taki trochę niedorobiony. Nazwał bym to niewykorzystanym potencjałem.

ocenił(a) film na 8
Woytaz

boście go oglądali kiedy ?? ja oglądałem w kinie zaraz jak wyszedł ... iiiiii na tamte czasy to była perełka , oczy jak 5 zł , język na wierzchu . owszem dziś go oglądałem znów ... no i ... szału takiego nie zrobił , ale film i tak świetny .

ocenił(a) film na 5
Axel

Kawałki bardzo fajne, słucham takiej właśnie muzyki, ale jako soundtrack do filmu, to porażka... Muzyka liryczna, a już na pewno nie z nurtu muzyki współcześnie popularnej tj. pop, rock, metal, hip hop - słabo wpisuje się w klimaty filmowe. Chyba, że jest to idealne odwzorowanie epoki/dekady. Tutaj pasuje jak Abba w Ojcu Chrzestnym III.

Uziel

Fajny avatar :D

ocenił(a) film na 7
Axel

Muzyka zajebista !! tylko dlatego obejrzałem film, bo w reklamie słyszałem kawałek Drowning Pool'a - Sinner, reszta tez wporzo wsystkie nuty w filmie znajome ;D

ocenił(a) film na 8
Axel

Jak moglibyście to podajcie mi pełne tytuły tych piosenek, bo ze słuchu je znam, ale z nazw i wykonawców nie za bardzo.

ocenił(a) film na 7
Axel

Mi osobiście podobał się bardziej główny soundtrack z filmu, czyli te łagodne melodie, niż piosenki rockowe w tych kilku scenach. Mój ulubiony motyw, który przewijał się w kilku momentach filmu:
http://www.youtube.com/watch?v=g1TnnifOyf0
A z rockowych utworów to ten wprost miażdży:
http://www.youtube.com/watch?v=ibfmp1V76Cw&feature=related

Nie wiem czy wiecie, ale muzyka z "The One" była użyta także w 2004 roku w programie "Fear Factor - Nieustraszeni", który był nadawany na Polsacie.

Axel

Ja mam pytanie jaki tytuł ma piosenka która leciała w czasie napisów końcowych ? bardzo proszę o odpowiedz ; )) .

ocenił(a) film na 7
Robaczek_12

Pamiętam ze był to "Drowning Pool - Sinner", ale znalazlem informacje jakoby dalej leciały również
"Linkin Park - Papercut" i "Godsmack - Awake"

keksxd

Dziękuję baardzo ; ))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones