PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31387}

Tylko jeden

The One
6,6 27 183
oceny
6,6 10 1 27183
Tylko jeden
powrót do forum filmu Tylko jeden

Odległość do "Matrixa" wydaje mi się w rankingu niebezpiecznie mała. "The one" jest co najwyżej niezły (7/10), a "Matrix" to arcydzieło!
Dzień, w którym "Tylko jeden" znajdzie się wyżej niż "Matrix", Biblia nazywa 'Har-Mageddon'. Ludzie, zróbcie coś!!!!!!

ocenił(a) film na 9
radoslaw_4

Wiesz kwestia tego że pomysł na film jest rewelacyjny, ale wykonanie słabsze. Gdyby na ten film poszło tyle kasy co na Matrix film byłby o wiele lepszy, może nawet porównywalny z samym Matrixem, ale tego sie nie dowiemy o ile ktoś kiedyś nie nakręci tego lepiej.

ocenił(a) film na 7
radoslaw_4

To nie "The One" jest tak wysoko tylko "Matrix" tak skandalicznie nisko!!

użytkownik usunięty
radoslaw_4

mi tez sie wydaje ta odleglosc niebezpiecznie mala...matrix powinien byc duzo nizej!

radoslaw_4

Ten film ma za duzo niescislosci. Baza na ktorej zbudowana jest fabula filmu jest tak durna i nielogiczna ze o gorsza niespojnosc ciezko. Chociazby fakt ze w innych swiatach bohaterowie istnieja rownolegle i dokonuja innych wyborow zyciowych - skoro by tak bylo to ludzie byliby zupelnie inni bo ich przodkowie mieliby inne zony np. Mozna isc tym tropem i duzo innych rzeczy powymyslac, ale nie bede sie bardziej czepial. Nie chodzi w tym filmie o spojnosc tylko o mozgosieczke, a efekty moze jak na 2001 rok dobre, ale mnie nie zachwycily. Ogolem film przecietny, a ocena powinna byc ok 6.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
Bounce

W przypadku takich motywów jak podróże w czasie czy między wymiarami występuje tyle paradoksów(z najsłynniejszym na czele- "czy gdybym przeniósł się w czasie i zabił własnych rodziców to bym zniknął":) że poskładanie historii w bezbłędną logiczną całość jest bardzo trudne. A że to film akcji nastawiony na walki i efekty to fabuła gra tu rolę drugoplanową. Mi się podobał ten film ze względu na efektowność, starcia i klimat więc przymknąłem oko na nielogiczność scenariusza.

podzrawiam

kabal92

Podróże w czasie z fizycznego punktu niemożliwe. Zabrania tego teoria względności. Jeśli podróże w czasie były możliwe maksymalna prędkośći jaka by była możliwa do osiągnięcia była dużo wyższa niż prędkość światła. Opcja światów równoległych wypłynęła jako jedna z interpretacji istnienia pozornych paradoksów w mechanice kwantowej.

ocenił(a) film na 8
stanydozwolone

Podróże w czasie są możliwe i teoria względności to wręcz udowodniła. Wujek Einstein je nawet przepowiedział,,,

ocenił(a) film na 7
stanydozwolone

Jeszcze niedawno temu Ziemia była centrum wszechświata. Niemożliwym było, żeby znajdowała się na orbicie okołosłonecznej.

ocenił(a) film na 6
radoslaw_4

ty uważasz ze matrix jest to arcydzieło, śmieszne matrix to film dla 12 latków zrobiony kompoterowo i the one też nie nawidze takich filmów ktore są robione kompóterowo dobże że jet li tylko jeden film na kręcił takiego rodzaju , ale różnie to jest każdy ma swój gust ja uważam że matrix powinien mieć note niewyzszą niż 5/10

ocenił(a) film na 4
Adrian19

Wybacz przyjacielu, ale czy przypadkiem osoby 12-letnie nie są od Ciebie starsze od kilka lat? Tak wnioskuję po poziomie wypowiedzi...

użytkownik usunięty
Adrian19

A ja uważam, że powinieneś zajrzeć do słownika , bo tyle błędów w jednym poście wskazuje, że braki w edukacji masz dość poważne lub jeszcze takowej nie ukończyłeś... KompUterowe efekty w The One robią duże wrażenie nawet dziś a pomysł wyjściowy był świetny. Nienawidzisz filmów robionych komputerowo ponieważ...? No tak, przecież grafika i efekty cyfrowe to tanie bajery dla dzieciaków, a taki dojrzały wiekiem i rozumem kinoman jak Ty ogląda tylko arcydzieła światowej kinematografii i tuzów aktorstwa (Seagal, Van Damme, Dudikoff ) którzy w tych genialnych produkcjach wystąpili.
Gusta są różne ale mógłbyś przynajmniej nie krytykować filmów, których nie rozumiesz (Matrix!) .

ocenił(a) film na 6
radoslaw_4

Średni film akcji ze znanym aktorem (Jet Li)ocena 6/10 za muzykę.

radoslaw_4

Powiem, że pomysł na film The one był znacznie lepszy niż to było w Matrixie. On sam miał raczej jeden koncept, który był nawet nawet - przy pierwszej części to - wow, potem to już on stracił smak.
Przy The One miałeś dużo ciekawsze skondensowanie pomysłów i rozwiązań.

ocenił(a) film na 2
vasil_zajcev

Aż dziw, że każą dla Jeta Li cokolwiek mówić, tym bardziej, że za każdym razem pokazuje, że wolałby po prostu "hajaaaaaaaa!!!" zabić z karata

kiryl_2

tym bardziej, gd przeciwnik jego całkowicie odbiega od przewodniej myśli :)

ocenił(a) film na 7
vasil_zajcev

film nie jest zły , muzyka na plus , walki również 7/10 ;]
gra aktorów nie jest jakaś tragiczna dobre kino akcji tyle w temacie ;D

ocenił(a) film na 9
Darkman90

Popieram a jesli ma ktos cos konkretnego do zarzucenia filmowi to niech napisze uzywajac przykladow (niespojnosc Bouncea wyjasniona)

ocenił(a) film na 3
radoslaw_4

Film fatalny :/ Nie dalem rady dluzej tego gniota ogladac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones