PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31387}

Tylko jeden

The One
6,6 27 189
ocen
6,6 10 1 27189
4,7 3
oceny krytyków
Tylko jeden
powrót do forum filmu Tylko jeden

Nie wie ktos...

ocenił(a) film na 7

...jakie tyuly maja piosenki ktore puszczane byly w filmie??bo wiem ze spiewal je papa roach ale brakuje mi tytulow z gory dzieki!!

Dakinia

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg/detail/-/B00005RZU0/qid=1133485934/sr=2-1/r ef=pd_bbs_b_2_1/002-2578682-2940863?v=glance&s=music [www.amazon.com/exec/obi ...]
Tutaj znajdziesz tytuły utworów pochodzących z filmu.

Dakinia

Piosenka z końcówki finałowej walki to "Blood Brothers" Papa Roacha:) Najwyraźniej nie pojawiła się na ścieżce dźwiękowej, bo na podanej stronce jej nie ma:/

ocenił(a) film na 8
ukwial

A mógłbyś dać do niej linka :). Bo nie moge znaleść:).

Dakinia

Papa Roach- Blood Brothers
Drowning Pool- Sinner
Papa Roach- Last Resort
Disturbed- Down With The Sickness
Bardzo fajne piosenki :)

ocenił(a) film na 8
Milan_Baros

Last Resort super :). Dzięki wielkie. :* dla ciebie Ola :)

ocenił(a) film na 8
Dakinia

tez sie tu pogubilem, mam ta plyte...muze skomponowal Trevor Rabin....tylko ze w filmie leca inne piosenki np papa roach i inne wiec o co u chodzi? moze to jest wydanie dwuplytowe: na jednej jest muza trevora rabina a na drugiej ostrzejsza muza

weapon_x

a jak nazywa sie piosenka napoczatku filmu w momencie kiedy jet zaczyna uciekac z tej przeladowni wiezniow

ocenił(a) film na 7
shendoo

mysle, ze masz na mysli Drowning Pool - Bodies :]

Dakinia

wie ktoś może jaki jest tytuł utworu, który włączył sobie Yulaw jak jechał karetką?????

ocenił(a) film na 7
venom11

Drowning Pool - Sinner :) (za krotki....)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones