PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31387}

Tylko jeden

The One
6,6 27 185
ocen
6,6 10 1 27185
4,7 3
oceny krytyków
Tylko jeden
powrót do forum filmu Tylko jeden

i generalnie przyjemnie to się ogląda. Na pewno lepiej niż Half Past Dead, ale to nadal półka filmu klasy coś tam B:D Jet Li gra jak drewienko, hmm czyli jak zawsze, a walki według mnie nie potrzebnie mają te matriksowskie wstawki. Bardzo podobała mi się opcja z różnymi wymiarami i całą tą niby-filozofią i gdyby film był troche bardziej dopracowany uznał bym go za równego Equlibrium, Mrocznemu Miastu czy Matrixa. A tak tylko dobre kino i nic więcej. Muzyka fajna, swoją trogą pozdrawiam półinteligentych zakładających wciąż te same posty z pytaniem o te same utwory:D HEheheehHehe
A wogóle AXN ostro szarżuje z filmami:D skończył u nich 3 sezon LOSTów, jest więszkość genialnych seriali, co kilka dni porządny hiciorek idzie. Pogratulować;)

ocenił(a) film na 8
Redgard

Super, super! ze "Tylko jeden" byl na AXN ;)
Bardzo lubie ten film, szkoda tylko ze moj senas zakonczyl sie na kanale wentylacyjnym... (to bylo ostatnie ujecie), potem AXN mi sie zawiesil i tyle z filmu :( nie wiem jak bylo u innych, bo to moze tylko moja kablowka..

Tillig

tak 4 września faktycznie ostatnią sceną była wentylacja:D hahaha ale axn puszcza co jakiś czas the one, więc można go jeszcze obejrzeć, nic straconego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones