PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30587}

Mumia powraca

The Mummy Returns
6,7 98 896
ocen
6,7 10 1 98896
6,0 7
ocen krytyków
Mumia powraca
powrót do forum filmu Mumia powraca

Według mnie nie ma już tego klimatu i humoru ale plus że mumia ta sama i komplet aktorów film tylko na raz nie to co jedynka.

ocenił(a) film na 5
numer6

Większości tak jest, że "nie to co jedynka" :(

ocenił(a) film na 9
numer6

Ta cześć jest lepsza od jedynki, plus zachowuje ten sam klimat. Nie wiem o co wam chodzi.

ocenił(a) film na 7
Magic1997

chetnie zobacze

ocenił(a) film na 10
Magic1997

Klimat jest ten sam, racja. To do trzeciej części można się bardziej przyczepić. Ale tej klimatu nie można zarzucić. Oczywiście film jest inny niż jedynka, ale nie może przecież być taki sam. Też bardziej wolę jedynkę, ale trzeba przyznać ze ta część jej dorównuje.

ocenił(a) film na 4
Stachu7

Oceny 9 i 10? Czy Was pogięło? Tandetne animacje, nawet jak na tamte czasy, drętwe dialogi i ogólny klimat totalnego kiczu. W przeciwieństwie do pierwszej i trzeciej części ten film męczy.

ocenił(a) film na 10
numer6

1niby lepsza ja uważam tą część za the best bo GCS to był shit owszem był humor itp ale MB nie RW mumia bez Egiptu i bandaży tylko z ceramiki...zwłaszcza lubię tą walkę Nefertiri vs. Anck su namum...co do RW jak 1szy raz widziałam ten film to miałam wrażenie, że to inna aktorka gra Evie jakoś w 1 wyglądała inaczej może nawet lepiej...

numer6

Nie ma już tego humoru? Bo właśnie się zastanawiałem, czy się zmusić do drugiej części. Ten właśnie humor w jedynce jest dla mnie tak niskich lotów, jest tak beznadziejny, że przezeń ledwie dotrwałem do końca tej żałosnej groteski. Bez tego byłby to poprawny film przygodowy. No to fajnie, odpalam dwójkę, skoro aktorzy nie robią już z siebie takich durniów i bęcwałów.

ocenił(a) film na 4
Aldirien

I co sądzisz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones