PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98650}

Miasto widmo

Disappearance
6,0 275
ocen
6,0 10 1 275
Miasto widmo
powrót do forum filmu Miasto widmo

Faktycznie fabułka bardzo podobna do "Wzgórz..." - niby opuszczone miasto (cały sprzęt pozostawiony), te skupisko samochodów :) Tajemniczy przeciwnik - tutaj szkoda ze wogole go nie zobaczyliśmy.

Ktoś może powiedzieć, że ciekawe i intrygujące zakończenie. A mi się one wydaje słabe. Ja rozumiem, że niektóre filmy są bez happy endu, ale tutaj to było bardzo na siłę, żeby 'happy endu' nie było :)

Ogólnie to widać, iż jest to produkcja TV, która nie ma szans na emisję o przyzwoitej godzinie.

ocenił(a) film na 7
Zeke

a właśnie jaki był koniec? ;> może mi ktoś napisać;> bo zasnęłam ;P

i zgadzam się z przedmówcą..
to tak jakby Wzgórza mają oczy zerżnęli od tego filmu połowę fabuły przynajmniej.. ;>
tylko, że teraz to prawie każdy horror opiera się na tym samym.
wzgórza, podejrzana stacja benzynowa.. ; )

ocenił(a) film na 7
domiskaa

No ja niewiem do którego momentu wytrzymałaś :) więc napisz jaką ostatnią rzecz kojarzysz w fabułce, a resztę Ci wyklaruję, a przynajmniej się postaram :)

ocenił(a) film na 8
domiskaa

Przed "Wzgórza mają oczy" był jeszcze "Wrong turn" - z grubsza o tym samym, tylko akcja dzieje się w lesie (też wielce oryginalna lokacja ;) ). Natomiast "Miasto widmo" zaczyna się według tego samego schematu, ale dalej idzie w innym - moim zdaniem dużo lepszym - kierunku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones